top of page

Face das Águas

Público·35 membros

Opava Dijon on-line přenosu 29/11/2023 Živý přenos

14. 11. 2023 — Opět Gregor Hrovat, který trestá ztrátu Opavy. Hrovat proměnil jednu ze šestek. Online: Opava - Dijon 67:104, Liga mistrů - sport.iDNES.cz ...

Oni odskočili a bylo vidět, že získali vítr do plachet. Fanoušci je hnali. Nám se bohužel zranil Kuba Šiřina a od té chvíle jsme trochu vyklidili pozice, " konstatoval Czudek. Opavský kapitán podle něj utrpěl výron v kotníku. "Uvidíme, jak to bude vážné. Druhý poločas a to zranění je kaňka na tom zápase. Litva jinak ukázala, co je pro ně sport číslo 1, " ocenil bouřlivou atmosféru Czudek. Slezané se v závěru snažili alespoň neinkasovat potřetí za sebou sto bodů. To se jim těsně povedlo, závěrečnou část přesto prohráli 11:21. "Celý zápas jsme se také trápili na doskoku. NATIONAL HAITIAN CONVENTION 2023 | NHC 12. 10. 2023 — 2023 — PŘENOSŮ EQUITV. (ŽÍT>>>) Opava Nymburk přenos živý 18 května 2023 18. 5. 2023 — Pardubice Děčín on-line přenosu 09/05/2023 Basketball Basketbalisté Opavy prohráli ve Vilniusu a v Lize mistrů dál čekají na výhru Basketbalisté Opavy prohráli ve Vilniusu a v Lize mistrů dál čekají na výhru – ČT sport – Česká televize Vysíláme Volejbalový magazín Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu Program vysílání Je nám líto, video expirovalo. Následuje 05:45 - 05:55 Branky, body, vteřiny 14. Výborná obrana přinesla i dobrý útok a Opava vstoupila do zápasu šňůrou 12:2 a vedení si udržela celý zápas. Ve druhé čtvrtině dokonce měla náskok 15 bodů. "Spoléhali jsme na to, že nás soupeř podcení. Začali jsme dobře, nenechali jsme soupeře rozjet. Druhý poločas byl o taktice a bojovnosti. Nám docházely síly, ale přešli jsme na zónu, ta zastavila soupeřův útok, " hodnotil utkání pro klubový web trenér Czudek. O poločase hostující trenér našel recept na obranu Slezanů a Nanterre se začalo prosazovat pod košem, zejména Julian Gamble. Hráče Opavy navíc náročná obrana stála hodně sil a přestala se dařit střelba. Hosté se tak dotáhli na rozdíl jediného bodu. Opava ale dobře rozehraný zápas nechtěla pustit a opět našla síly. Hodně jí pomohla trojka Luďka Jurečky za stavu 59:57 pět minut před koncem. Liga mistrů v Opavě! Dijonskou hořčici čeká žluté peklo Dijon zatím ve francouzské nejvyšší soutěži odehrál devět zápasů, tři z toho vyhrál, což ho řádí zatím na patnáctou příčku osmnáctičlenného startovního pole. V první čtvrtině vedli Slezané 12:11. Litevský celek ale poté díky osmibodové šňůře odskočil a úvodní část vyhrál 26:17. Hosté se drželi ještě ve druhé části na dostřel a přiblížili se na tříbodový rozdíl (29:32). Litevský soupeř ale odpověděl desetibodovou sérií a na hlavní přestávku šel s osmibodovým vedením. Vítězství nás moc těší, " řekl Šiřina. Czudkovi svěřenci tak ukázali velký pokrok oproti minulému týdnu, kdy v lize prohráli o 30 bodů v Nymburku. Tedy na palubovce týmu, který v minulé sezoně LM s Nanterre prohrál. Další zápas čeká Opavu za týden ve Fribourgu. Utkání 1. kola skupiny B basketbalové Liga mistrů: Opava - Nanterre 74:67 (28:16, 45:32, 57:53) Nejvíc bodů: Šiřina 15, Klečka 12, Gniadek 11, Kouřil 9 - Gamble 14, Konate 12, Waters 10. [DNES!!] Opava Rytas on-line přenosu 14 listopadu 2023 14. 11. 2023 — Opět Gregor Hrovat, který trestá ztrátu Opavy. Hrovat proměnil jednu ze šestek. Online: Opava - Dijon 67:104, Liga mistrů - sport.iDNES.cz ... Nevytvořili jsme tlak na náš útočný doskok a měli s ním problém i v obraně. Rozdíl pak byl ve ztrátách, " dodal opavský kouč. Rytas Vilnius – BK Opava 99:63 (26:17, 48:40, 78:52) Nejvíce bodů: Echodas a Uleckas po 15, DeLaurier a Masiulis po 14 – Šiřina 14, Jurečka 13, Puršl 12. Fauly: 16:24. Trestné hody: 24/13 – 9/6. Trojky: 8:11. Peníze nejsou všechno. Opava senzačně zaskočila francouzského favorita | Aktuálně. czKlub s nejmenším rozpočtem v basketbalové Lize mistrů zaskočil při své premiéře v soutěži osmifinalistu minulého ročníku. Opava - Basketbalisté Opavy při premiéře v Lize mistrů překvapivě přehráli francouzské Nanterre 74:67. Proti osmifinalistovi minulé sezony doma vedli po celé utkání díky skvělému výkonu zejména v obraně. Opava, která má kádr složený jen z českých hráčů a má nejmenší rozpočet ze všech účastníků LM, ve svém prvním utkání v soutěži vůbec nevypadala jako vyjukaný nováček. Trenér Petr Czudek využil toho, že jeho tým soupeři neznají a vytáhl z rukávu zónovou obranu, se kterou měl francouzský soupeř velké problémy. 11. 2023 Basketbalisté Opavy utrpěli i ve třetím utkání v Lize mistrů vysokou porážku. V hale Rytasu Vilnius prohráli 63:99 a zůstali v základní skupině B bez jediného vítězství na posledním, čtvrtém místě. Slezanům nestačilo 14 bodů kapitána Jakuba Šiřiny, který všechny koše zaznamenal v prvním poločase a utkání nedohrál kvůli zranění. Nejlepšími střelci domácího celku byli Martynas Echodas a Lukas Uleckas s 15 body. Jakub Morkáň z Opavy zdroj: ČTK autor: Petr Sznapka Úřadujícím českým šampionům se vzdálila naděje na postup do další fáze soutěže. Ze čtyřčlenné skupiny postoupí tři týmy. Jsme silnější než loni, ale obhajoba bude hodně těžká 18. 9. 2023 — Vedle nejvyšší ligové soutěže se Opava pokusí uspět jako jediný český zástupce v Lize mistrů. V soutěži narazí v základní skupině na Dijon, ... BK OPAVA - Oficiální stránky basketbalového klubu v Opavě. Kooperativa NBL, základní část Klub Z V P Skóre 1. BK Opava 13 10 3 1221: 1106 76, 9 2. ERA Basketball Nymburk 12 9 1117: 844 75, 0 3. USK Praha 8 4 917: 884 66, 7 4. SLUNETA Ústí nad Labem 5 1171: 1087 61, 5 5. BC GEOSAN Kolín 1032: 1062 6. Sršni Photomate Písek 7 1073: 1080 58, 3 7. Basket Brno 6 908: 955 50, 0 8. DIJ 0:0 OPA | JDA Bourgogne Dijon - BK Opava (Liga mistrů) před 6 hodinami — Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00. JDA Bourgogne Dijon – BK Opava. 0:0. před zápasem (-:-, -:-, -:-) Stav série: 0:0. Zpět na ... "V první půli jsme docela dodržovali taktiku. Škoda jen tří slepených trojek, po nichž nám soupeř odskočil. První čtvrtina jinak nebyla z naší strany špatná, " uvedl Czudek. "Ve druhé čtvrtině jsme pokračovali v našem výkonu. Opřeli jsme se o Kubu Šiřinu, který hrál velmi dobře, " doplnil opavský kouč. Druhý poločas se ale nesl jasně ve znamení domácího týmu. Rytas úvodní pasáž vyhrál 12:1, získal devatenáctibodové vedení a dál ho navyšoval. Třetí čtvrtinu vyhrál Rytas jasně 30:12 a definitivně zlomil odpor Opavy. "Ve druhé půli skoro tři minuty nepadl koš. Další utkání sehrají svěřenci trenéra Petra Czudka 29. listopadu ve Francii proti Dijonu. "My si pořád nemůžeme zvyknout na tu agresivitu, která je. Máme problém udržet míč, někdy ho až lajdácky ztrácíme. Kluci na to nejsou úplně zvyklí. I když je to třetí zápas, pořád děláme takovéto ztráty. Co se píská v naší lize, to se tady nepíská. Je to pro kluky škola, jak se to tu hraje od podlahy, " řekl Czudek. Sestřih utkání Rytas Vilnius – Opava 00:00:59 Opava na rozdíl od předchozích dvou vysokých porážek s Patrasem (66:115) a Dijonem (67:104) zachytila ve Vilniusu úvod. [ONLINE*] Praha Slavia on-line přenosu 01.11.2023 Vítejte u 31. 10. 2023 — [ONLINE*] Praha Slavia on-line přenosu 01.11.2023 Vítejte u on-line přenosu Basketbalisté Opavy prohráli doma s francouzským celkem JDA Dijon ... BK OPAVA - Oficiální stránky basketbalového klubu v Opavě. Další zápas basketbalové Ligy mistrů mají před sebou opavští basketbalisté. Ve středu je v Dijonu čeká domácí výběr. Slezané do dějiště duelu vyrazili už v ... TV Program na dnes a 7 dní dopředu Strážci hranic: Austrálie IV (1,2). (Border Security: Australia´s Front Line Dijon - BK Opava. JDA Bourgogne Dijon - BK Opava Přímý přenos utkání základní ... Vzápětí se povedlo odskočit na deset bodů. Zodpovědnost na sebe vzal reprezentační rozehrávač Jakub Šiřina, který přehrával svého obránce a nájezdy do koše nedovolil soupeři vrátit se do hry. Šiřina nakonec nasbíral 15 bodů a šest asistencí. "Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně. Šli jsme do vedení, zvedli jsme si sebevědomí a ukázali si, že dokážeme hrát i s tak silným soupeřem. Závěr jsme si zkušeně pohlídali. Basketbalisté Opavy i podruhé v LM vysoko prohráli, doma 31. 10. 2023 — Opava - Basketbalisté Opavy podlehli v Lize mistrů doma francouzskému celku JDA Dijon 67:104 a i ve druhém duelu ve skupině B si připsali ... Dijon - Opava LIVE 29. 11. 2023 | Basketbal 2023 live, livescore, poslední výsledky, zprávy a informace o týmu Opava a statistiky vzájemných zápasů Opava v Dijon! online službě, vaše používání věrnostní ... Basketbalisté Opavy prohráli ve Vilniusu a v Lize mistrů dál 14. 11. 2023 — Opava na rozdíl od předchozích dvou vysokých porážek s Patrasem (66:115) a Dijonem (67:104) zachytila ve Vilniusu úvod. V první čtvrtině vedli ... Právě probíhá živý přenos Opava - Dijon ŽivéPřenosy.TV 31. 10. 2023 — Následujte pokyny při registraci u Tipsport a účet si ověřte. Jde to online i bez návštěvy pobočky. Získejte BONUS 300 Kč za registraci a vsaďte ...