top of page

Face das Águas

Público·35 membros

[Sot] Kukësi Skënderbeu drejtpërdrejt live 28.11.2023


[[TV DREJTPËRDREJT]] Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë [TV] Partizani Tirana Egnatia 2022 18/09/2023 KS Perparimi Kukesi. vs. KF Laci. liveSream.


(SHIKONI<<<<) Teuta Durrës Skënderbeu transmetim i 19 sht 2023 — (Transmetim i drejtpërdrejtë=) (TRANSMETO***) Kukësi Egnatia 2022 3 shtator 2023 2 sht 2023 — 2023 16 maj 2023 — [LIVE SPORT=] Skënderbeu ... SITUATA – Nica nuk kërkon t’u fshihet fakteve, sidomos kur ato nuk janë në favor të skuadrës së tij, sepse vijnë pas tri takimeve pa fituar. Mirëpo, nga situata jo të favorshme dalin në pah edhe lojtarët që marrin përgjegjësi, gjë që e kërkon të ndodhë në sfidën me korçarët. “Tre ndeshje pa fitore ka ndikimin e vet në anën morale tek skuadra. Duhet të kaliten edhe futbollistët me vështirësi dhe ta harrojnë të ankohen. Duhet të përqendrohen, në mënyrë që atëherë kur ka vështirësi, të marrin përsipër burrërisht nxjerrjen e skuadrës nga situata ku ndodhet”, vijoi më tej prononcimin e tij për gazetën tekniku i Kukësit. GJYKIMI – Kukësi vjen pas një ndeshje me Tiranën, ku akuzoi gjykimin për rezultatin. Catholic Daily Quotes - Ellet Community Church of God 12 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<] Kukësi Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 2022 28 nëntor 2023 20 orë më parë — )) Erzeni Kastrioti ... Kukësi Skënderbeu shiko live 28 nëntor 2023 FK 12 orë më parë — FK Kukësi KF Skënderbeu live score (and video online live stream) starts on 28 Nov 2023 at 12:30 UTC time in Kategoria Superiore, Albania. Kukësi-Skënderbeu në Tiranë, Nica me rezerva për gjykimin: Të luhet pastër, favorizohen korçarëtKukësi do të presë sot Skënderbeun në kryeqytet, pasi stadiumi i qytetit të Kukësit është mbuluar nga dëbora dhe nuk mund të luhet në atë impiant. Për këtë arsye, përballja është vendosur që të zhvillohet në “Arena e Demave”. Një situatë që ka prishur disi planet e teknikut të bluve, Stavri Nica, duke e konsideruar si një “asist” për kundërshtarin këtë fakt. Ju do të keni qëllim të ngacmoni partnerin/en, por jini të kujdesshëm që të mos lëshoni xhelozinë ndaj tij/saj. Beqarët mund të llogarisin një ditë shumë interesante për ndjenjat, një Venus në një pozitë të favorshme do të shpërndajë takime magjike! Yjet këshillojnë të veprojnë menjëherë dhe të jenë të sigurt për vendimet e tyre në punë. Mos humbisni raste të arta. Akrepi Një ditë e madhe për të marrë një pauzë për reflektim. Ngjarjet po ndjekin njëra- tjetrën dhe ju po përballeni me një vendim të rëndësishëm. Qartësoni gjithçka me të dashurin/ën tuaj. Disa beqarë do të jenë në gjendje të rishikojnë një të njohur të vjetër dhe të bien në dashuri! Mërkuri vazhdon të shkaktojë pengesa dhe tensione në bashkëpunimet në punë; por nëse vazhdoni në rrugën tuaj ju do të fitoni. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — Kukësi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 27/10/2023 Online Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live! Një po ose një jo do të ndryshojë perspektivat tuaja, por shpresa nuk do të zhgënjehet! Beqarët do të jetojnë një ditë të qetë, edhe nëse disa takime mund t’i shqetësojnë ata. Qëllimet tuaja janë të arritshme. Sot do të jeni të drejtpërdrejtë me kolegët dhe bashkëpunëtorët dhe do t’i ekspozoni në mënyrë të qartë projektet tuaja. Binjakët Bricjapi në Venus mund të pengojë të kuptuarit me të dashurin/ën tuaj. Ju do të gjeni veten duke diskutuar çështje të ndjeshme që do të shkaktojnë ndryshime të bezdisshme që do të dalin. Yjet favorizojnë takime dhe njohje të reja edhe për ata që janë vetëm. Vizatoni talentin tuaj nëse shihni se ka ngjarje të papritura. Virgjëresha Nëse jeni në çift dhe keni në mendje ta mbyllni lidhjen me partnerin/en me një ndërprerje të vogël për disa kohë, përshpejtoni përgatitjet. Dashuria është tashmë në plan të parë dhe për ata që janë vetëm, të cilët do të jetojnë një ditë duke alternuar midis gëzimit dhe melankolisë. Ju jeni të vendosur të vazhdoni rrugën tuaj dhe këmbëngulja në punë ju lejon të mblidhni sukses pas suksesit. Peshorja Është një ditë e bukur, plot gëzim dhe surpriza. [[[FALAS@@@]((((]] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt 2 tetor 2023 1 tet 2023 — 09. 2 20 orë më parë — 05. 2023 16 maj 2023 — [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Cremos na nossa atração no corpo de Cris...

membros

bottom of page